Skip to main content

Schedule

What's On Now

08/12
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Is Mise (GS)
9:50
Mo Shaol Do Shaol (GS)
10:00
Mo Shaol Do Shaol (GS)
10:15
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Naíonáin an Zú (OS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Clifford
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
An Bhfuil a Fhios Agat (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Pat an Madra
16:22
Adventure Time
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
C.L.U.B (OS & TS)
16:55
An Aimsir Láithreach
17:27
Seal le Dáithí (OS & TS)
17:30
The Golden Girls (TS)
18:00
The Wonder Years (TS)
18:30
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Réalta agus Gaolta (OS & TS)
19:30
Tithe Cois Farraige (OS & TS)
20:30
Siar sna 80idí (OS)
21:00
Sagairt na Síochána (OS & TS)
21:30
Small Axe - Lover's Rock (TS)
22:30
An Aimsir Láithreach
23:52
An Klondike (OS & TS)
23:55
Weakest Link (TS)
00:55
Dáil Éireann
01:50
France 24
02:15
09/12
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Ár Scéal (GS)
9:50
Is Eolaí Mé (GS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Naíonáin an Zú (OS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Clifford
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
Is Mise (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Taffy
16:22
Clarence
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
Na hInnealtóirí (GS)
16:55
An Aimsir Láithreach
17:27
Tithe Cois Farraige (OS & TS)
17:30
The Golden Girls (TS)
18:00
The Wonder Years (TS)
18:30
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Seal le Dáithí (OS & TS)
19:30
Ceol na Talún (OS & GS)
20:00
Ros na Rún (OS & GS)
20:30
Guaranteed Irish (OS & TS)
21:00
Underdogs (OS & TS)
21:30
Fíorscéal (OS & TS)
22:30
An Aimsir Láithreach
23:32
Ros na Rún (OS & GS)
23:35
Scannán: Atomic Blonde (TS)
00:05
Dáil Éireann
02:15
France 24
02:40
10/12
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Is Mise (GS)
9:50
WAC (OS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Naíonáin an Zú (OS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Clifford
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
Is Mise (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Taffy
16:22
Clarence
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
Sadie Sparks
16:55
Sadie Sparks
17:10
GAA Cúl Camps (OS & GS)
17:25
An Aimsir Láithreach
17:52
Domhan an Dúlra (OS & TS)
17:55
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Seoda Bhailiúchán na Scol (OS & TS)
19:30
1916 Seachtar na Cásca (OS & TS)
20:00
An Aimsir Láithreach
21:02
An Western: Lawman (TS)
21:05
Sé Mo Laoch (OS & TS)
22:50
The Sinner (TS)
23:55
The Sinner (TS)
00:45
France 24
01:35
11/12
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Saol Faoi Shráid (GS)
7:32
Rev & Roll
7:44
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:55
Daisy & Ollie (GS)
8:02
Zog (GS)
8:25
Masha agus an Béar
8:53
Cúla 4
9:00
An Seilide agus an Míol Mór (GS)
9:02
Na hInnealtóirí (GS)
9:30
Naíonáin an Zú (OS & TS)
10:00
GAA 2021
10:30
Scannán: Little House on the Prairie (TS)
11:30
Domhan an Dúlra (OS & TS)
13:15
The Golden Girls (TS)
14:15
The Wonder Years (TS)
14:45
An Aimsir Láithreach
15:12
Cúla 4
15:15
Taffy
15:17
PJ Masks
15:25
PJ Masks
15:37
The Highway Rat (GS)
15:52
Cat Cliste
16:20
Dánta Déistineacha Roald Dahl (GS)
17:20
Underdogs (OS & TS)
17:55
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Underdogs Beo
19:15
An Aimsir Láithreach
21:27
Scannán: Frankie & Johnny (TS)
21:30
Hollywood in Éirinn (OS & TS)
23:35
Fargo (TS)
00:05
France 24
01:10
12/12
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Saol Faoi Shráid (GS)
7:32
Rev & Roll
7:44
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:55
True agus Ríocht an Bhogha Ceatha (GS)
8:02
Bia Linn (TS)
8:45
Cúla 4
9:00
Pat an Madra
9:02
Sadie Sparks
9:30
Mo Shaol Do Shaol (GS)
9:40
Mo Shaol Do Shaol (GS)
9:52
Timpeall na Tíre (OS)
10:10
Scannán: Little House Look Back to Yesterday (TS)
10:40
Tithe Cois Farraige (OS & TS)
12:25
An Aimsir Láithreach
12:57
GAA Beo
13:00
Laochra Gael (OS & TS)
16:50
Siar sna 00's (OS)
17:55
Seoda Bhailiúchán na Scol (OS & TS)
18:25
Abair Amhrán (OS)
18:55
An Aimsir Láithreach
19:12
Nuacht TG4
19:15
Ollchlár Ros na Rún (OS & TS)
19:30
Réalta agus Gaolta (OS & TS)
20:30
Liam O'Flynn - Píobaire (OS & TS)
21:30
Geantraí (OS)
23:10
An Aimsir Láithreach
23:42
The Sinner (TS)
23:50
The Sinner (TS)
00:40
France 24
01:30
13/12
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
True agus Ríocht an Bhogha Ceatha (GS)
8:00
Scoil Bheag Helen
8:24
Am Foghlama le Timmy
8:36
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Is Mise (GS)
9:50
Na hInnealtóirí (GS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Naíonáin an Zú (OS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Olivia (GS)
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
Timpeall Orainn (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Pat an Madra
16:22
Adventure Time
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
Is Eolaí Mé (GS)
16:55
An Aimsir Láithreach
17:27
Irish Paint Magic
17:30
The Golden Girls (TS)
18:00
The Wonder Years (TS)
18:30
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Guaranteed Irish (OS & TS)
19:30
GAA 2021
20:00
Siar sna 80idí (OS)
21:00
Scannán: There Will Be Blood (TS)
21:30
Hup! (OS & TS)
00:20
An Aimsir Láithreach
00:52
The Killing (OS)
00:55
Weakest Link (TS)
02:00
France 24
02:55
14/12
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Ár Scéal (GS)
9:50
Is Eolaí Mé (GS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Naíonáin an Zú (OS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Clifford
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
Is Mise (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Pat an Madra
16:22
Adventure Time
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
Mo Shaol Do Shaol (GS)
16:55
Mo Shaol Do Shaol (GS)
17:10
An Aimsir Láithreach
17:27
Ceol na Talún (OS & GS)
17:30
The Golden Girls (TS)
18:00
The Wonder Years (TS)
18:30
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
An Lá a Rugadh Mé (OS & TS)
19:30
7 Lá
20:00
Ros na Rún (OS & GS)
20:30
Siar sna 80idí (OS)
21:00
Opry le Daniel i gConnacht (OS & TS)
21:30
Fargo (TS)
22:30
Ros na Rún (OS & GS)
23:35
An Aimsir Láithreach
00:05
Orange Is the New Black (TS)
00:08
Fíorscéal (OS & TS)
01:15
France 24
02:20
15/12
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Is Mise (GS)
9:50
Mo Shaol Do Shaol (GS)
10:00
Mo Shaol Do Shaol (GS)
10:15
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Naíonáin an Zú (OS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Olivia (GS)
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
An Bhfuil a Fhios Agat (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Pat an Madra
16:22
Adventure Time
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
C.L.U.B (OS & TS)
16:55
An Aimsir Láithreach
17:27
Seal le Dáithí (OS & TS)
17:30
The Golden Girls (TS)
18:00
The Wonder Years (TS)
18:30
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Réalta agus Gaolta (OS & TS)
19:30
Tithe Cois Farraige (OS & TS)
20:30
Siar sna 80idí (OS)
21:00
Páirteach i nDúnmharú (OS & TS)
21:30
Small Axe - Alex Wheatle (TS)
22:30
An Aimsir Láithreach
23:47
An Klondike (OS & TS)
23:50
Weakest Link (TS)
00:50
Dáil Éireann
01:45
France 24
02:10
16/12
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Ár Scéal (GS)
9:50
Is Eolaí Mé (GS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Naíonáin an Zú (OS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Olivia (GS)
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
Is Mise (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Taffy
16:22
Clarence
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
Na hInnealtóirí (GS)
16:55
An Aimsir Láithreach
17:27
Tithe Cois Farraige (OS & TS)
17:30
The Golden Girls (TS)
18:00
The Wonder Years (TS)
18:30
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Seal le Dáithí (OS & TS)
19:30
Ceol na Talún (OS & GS)
20:00
Ros na Rún (OS & GS)
20:30
Guaranteed Irish (OS & TS)
21:00
Misha and the Wolves (TS)
21:30
Fíorscéal (OS & TS)
23:10
An Aimsir Láithreach
00:12
Ros na Rún (OS & GS)
00:15
Scannán: Essential Killing (OS & TS)
00:45
Dáil Éireann
02:20
France 24
02:45
17/12
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Is Mise (GS)
9:50
WAC (OS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Naíonáin an Zú (OS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Olivia (GS)
15:14
Na Polos
15:26
Rev & Roll
15:37
Is Mise (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Taffy
16:22
Clarence
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
Sadie Sparks
16:55
Sadie Sparks
17:10
GAA Cúl Camps (OS & GS)
17:25
An Aimsir Láithreach
17:52
Domhan an Dúlra (OS & TS)
17:55
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Seoda Bhailiúchán na Scol (OS & TS)
19:30
1916 Seachtar na Cásca (OS & TS)
20:00
An Aimsir Láithreach
21:02
An Western: Rio Bravo (TS)
21:05
Celtic Connections (OS & TS)
23:40
Scannán: Frankie & Johnny (TS)
00:45
France 24
02:50