Skip to main content

Schedule

What's On Now

18/09
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Saol faoi Shráid (GS)
7:32
Rev & Roll
7:44
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:55
Curious George (GS)
8:02
Bia Linn (TS)
8:25
An Siopa Ealaíne (GS)
8:40
Daisy & Ollie (GS)
8:52
Cúla 4
9:00
Dónall Dána (GS)
9:02
Pat an Madra
9:13
Sadie Sparks
9:20
WAC (OS)
9:30
Naíonáin an Zú (OS & TS)
10:00
GAA 2021
10:30
Lúthchleasaíocht Buaicphointí
11:30
Little House on the Prairie (TS)
12:30
Murder She Wrote (TS)
13:25
Murder She Wrote (TS)
14:15
An Aimsir Láithreach
15:12
Cúla 4
15:15
Dónall Dána (GS)
15:17
Taffy
15:29
Alvinnn !!! & the Chipmunks
15:36
Sicíní Spáis sa Spás
15:47
Adventure Time
15:59
Spongebob Squarepants (GS)
16:10
C.L.U.B (OS & TS)
16:35
Domhan an Dúlra (OS & TS)
17:05
Survivor: Island of the Idols (OS & TS)
18:05
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Michael Hartnett - Muince Dreoilíní (OS & TS)
19:15
An Aimsir Láithreach
20:02
Opry an Iúir (OS)
20:05
Scannán: Chaplin (TS)
21:05
Glórtha ón Imeall (OS & TS)
23:40
Catch-22 (TS)
00:10
France 24
01:05
19/09
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Saol Faoi Shráid (GS)
7:32
Rev & Roll
7:44
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:55
Curious George (GS)
8:02
Bia Linn (TS)
8:25
An Siopa Ealaíne (GS)
8:40
Daisy & Ollie (GS)
8:52
Cúla 4
9:00
Dónall Dána (GS)
9:02
Pat an Madra
9:13
Sadie Sparks
9:20
WAC (OS)
9:30
Timpeall na Tíre (OS)
10:00
Little House on the Prairie (TS)
10:30
The Irish RM (TS)
11:25
Beidh Aonach Amárach (OS & TS)
12:25
Béaloideas Beo (OS & GS)
12:55
An Aimsir Láithreach
13:27
GAA Beo
13:30
GAA Beo
15:40
Lúthchleasaíocht Buaicphointí
17:15
GAA GOLD
18:40
An Aimsir Láithreach
19:12
Nuacht TG4
19:15
Ollchlár Ros na Rún (OS & TS)
19:30
Junior Eurovision 2021 (OS & TS)
20:30
Sé Mo Laoch (OS & TS)
21:30
Tradition Now (OS & TS)
22:30
Leonard Cohen: I'm Your Man
23:30
An Aimsir Láithreach
01:27
Murder She Wrote (TS)
01:30
France 24
02:25
20/09
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
True agus Ríocht an Bhogha Ceatha (GS)
8:00
Scoil Bheag Helen
8:24
Am Foghlama le Timmy
8:36
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Seal le Timmy
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Is Mise (GS)
9:50
Mo Shaol Do Shaol (GS)
10:00
Mo Shaol Do Shaol (GS)
10:13
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:30
The Irish RM (TS)
11:00
A Chef's Life (TS)
12:05
Kevin Dundon's Modern Irish Food (TS)
12:35
Garraí Glas (OS)
13:05
Murder She Wrote (TS)
13:35
Rásaí Lios Tuathail
14:30
An Aimsir Láithreach
17:52
Na Slimmers (OS & TS)
17:55
Glór Tíre Togha & Rogha (OS & TS)
18:25
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Buabhaill ar na Bánta (OS)
19:30
GAA 2021
20:00
Siar Sna 90idí (OS)
21:00
Scannán: Unknown (TS)
21:30
Geantraí (OS & TS)
23:35
An Aimsir Láithreach
00:07
The Killing (OS)
00:10
Weakest Link (TS)
01:15
France 24
02:10
21/09
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Am Foghlama le Timmy
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Ár Scéal (GS)
9:50
Is Eolaí Mé (GS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:35
The Irish RM (TS)
11:05
A Chef's Life (TS)
12:05
Kevin Dundon's Modern Irish Food (TS)
12:35
Garraí Glas (OS)
13:05
Murder She Wrote (TS)
13:35
Rásaí Lios Tuathail
14:30
An Aimsir Láithreach
17:52
Gaeil Bhoston (OS & TS)
17:55
Glór Tíre Togha & Rogha (OS & TS)
18:25
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Scannal (OS & TS)
19:30
7 Lá
20:00
Ros na Rún (OS & GS)
20:30
Siar Sna 90idí (OS)
21:00
Opry Dhoire (OS & TS)
21:30
Why Women Kill (TS)
22:40
Ros na Rún (OS & GS)
23:35
An Aimsir Láithreach
00:05
Orange Is the New Black (TS)
00:08
An Balla (OS & TS)
01:15
France 24
02:15
22/09
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Seal le Timmy
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Is Mise (GS)
9:50
Mo Shaol Do Shaol (GS)
10:00
Mo Shaol Do Shaol (GS)
10:15
Cruthaím (TS)
10:30
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:35
The Irish RM (TS)
11:05
Garraí Glas (OS)
12:05
Murder She Wrote (TS)
12:35
Rásaí Lios Tuathail
13:30
An Aimsir Láithreach
17:52
Comhrá (OS & TS)
17:55
Glór Tíre - Togha & Rogha (TS)
18:25
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Junior Eurovision 2021 (OS & TS)
19:30
Na Slimmers (OS & TS)
20:30
Siar sna 80idí (OS)
21:00
Violet Gibson (OS & TS)
21:30
Catch-22 (TS)
23:10
An Aimsir Láithreach
00:02
Survivor: Island of the Idols (OS & TS)
00:05
Dáil Éireann
01:00
France 24
01:25
23/09
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Am Foghlama le Timmy
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Ár Scéal (GS)
9:50
Is Eolaí Mé (GS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:35
The Irish RM (TS)
11:05
Garraí Glas (OS)
12:05
Murder She Wrote (TS)
12:35
Rásaí Lios Tuathail
13:30
An Aimsir Láithreach
18:00
Ainmhí 999 (OS & TS)
18:03
Glór Tíre - Togha & Rogha (TS)
18:25
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Comhrá (OS & TS)
19:30
Gaeil Bhoston (OS & TS)
20:00
Ros na Rún (OS & GS)
20:30
Moving West (OS & TS)
21:00
Hector Africa - A go Z (OS & TS)
21:30
An Balla (OS & TS)
22:30
An Aimsir Láithreach
23:28
Ros na Rún (OS & GS)
23:30
Murder She Wrote (TS)
00:00
Dáil Éireann
00:55
France 24
01:20
24/09
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Seal le Timmy
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Is Mise (GS)
9:50
WAC (OS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:35
The Irish RM (TS)
11:05
Garraí Glas (OS)
12:05
Murder She Wrote (TS)
12:35
Rásaí Lios Tuathail
13:30
An Aimsir Láithreach
17:52
Buabhaill ar na Bánta (OS)
17:55
Glór Tíre - Togha & Rogha (TS)
18:25
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Rugbaí Beo
19:30
An Aimsir Láithreach
21:30
An Western: Guns of the Magnificent Seven (TS)
21:33
'Sé Mo Laoch (OS & TS)
23:35
Orange Is the New Black (TS)
00:35
France 24
01:40
25/09
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Saol Faoi Shráid (GS)
7:32
Rev & Roll
7:44
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:55
Curious George (GS)
8:02
Bia Linn (TS)
8:25
An Siopa Ealaíne (GS)
8:40
Daisy & Ollie (GS)
8:52
Cúla 4
9:00
Dónall Dána (GS)
9:02
Pat an Madra
9:13
Sadie Sparks
9:20
WAC (OS)
9:35
GAA 2021
10:05
Little House on the Prairie (TS)
11:05
Murder She Wrote (TS)
12:00
An Aimsir Láithreach
12:57
Rásaí Lios Tuathail
13:00
Rugbaí Beo
16:50
An Aimsir Láithreach
19:22
Nuacht TG4
19:25
Survivor: Island of the Idols (OS & TS)
19:40
Opry Dhoire (OS & TS)
20:30
An Aimsir Láithreach
21:37
Scannán: Byzantium (TS)
21:40
Glórtha ón Imeall (OS & TS)
23:45
Scannal (OS & TS)
00:15
Catch-22 (TS)
00:45
France 24
01:35
26/09
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Saol Faoi Shráid (GS)
7:32
Rev & Roll
7:44
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:55
Curious George (GS)
8:02
Bia Linn (TS)
8:25
An Siopa Ealaíne (GS)
8:40
Daisy & Ollie (GS)
8:52
Cúla 4
9:00
Dónall Dána (GS)
9:02
Pat an Madra
9:13
Sadie Sparks
9:20
WAC (OS)
9:30
Timpeall na Tíre (OS)
10:00
Little House on the Prairie (TS)
10:30
The Irish RM (TS)
11:25
Beidh Aonach Amárach (OS & TS)
12:25
An Saol Beo (OS)
12:55
An Aimsir Láithreach
13:27
GAA Beo
13:30
GAA Beo
15:40
Laochra Gael (OS & TS)
17:15
GAA GOLD
18:15
Abair Amhrán (OS)
18:50
An Aimsir Láithreach
19:12
Nuacht TG4
19:15
Ollchlár Ros na Rún (OS & TS)
19:30
Junior Eurovision 2021 (OS & TS)
20:30
Sé Mo Laoch (OS & TS)
21:30
Tradition Now (OS & TS)
22:30
Neil Young : Heart Of Gold (TS)
23:30
An Aimsir Láithreach
01:28
Murder She Wrote (TS)
01:30
France 24
02:25
27/09
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
True agus Ríocht an Bhogha Ceatha (GS)
8:00
Scoil Bheag Helen
8:24
Am Foghlama le Timmy
8:36
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Seal le Timmy
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha (GS)
9:45
Is Mise (GS)
9:50
Mo Shaol Do Shaol (GS)
10:00
Mo Shaol Do Shaol (GS)
10:13
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
A Chef's Life (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Murder She Wrote (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Clifford
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
Timpeall Orainn (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Pat an Madra
16:22
Adventure Time
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
Is Eolaí Mé (GS)
16:55
An Aimsir Láithreach
17:27
Na Slimmers (OS & TS)
17:30
The Golden Girls (TS)
18:00
The Wonder Years (TS)
18:30
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Moving West (OS & TS)
19:30
GAA 2021
20:00
Siar sna 00's (OS)
21:00
Scannán: I, Tonya (TS)
21:30
Geantraí (OS & TS)
23:45
An Aimsir Láithreach
00:17
The Killing (OS)
00:20
Weakest Link (TS)
01:25
France 24
02:20