Skip to main content

Schedule

What's On Now

17:13 Live

Mo Shaol Do Shaol (GS)

Mo Shaol Do Shaol (GS)
17:27

An Aimsir Láithreach

An Aimsir Láithreach
17:30

Na Ceithre Ráithe sna Déise (OS & TS)

Na Ceithre Ráithe sna Déise (OS & TS)
18:00

The Golden Girls (TS)

The Golden Girls (TS)

Daily Schedule

Tuesday November 29th

  • 05:30

    France 24

  • 07:00

    Cúla 4

  • 07:02

    Garfield (GS)

  • 07:17

    That's Joey

  • 07:28

    That's Joey

  • 07:40

    Pat an Madra

  • 07:48

    Pat an Madra

  • 07:58

    Cúla 4

  • 08:00

    True agus Ríocht an Bhogha Ceatha (GS)

  • 08:22

    Clifford

  • 08:36

    Deer Squad

  • 08:48

    Dinocity

  • 08:53

    Masha agus an Béar

  • 09:00

    Finny an Siorc

  • 09:13

    PJ Masks

  • 09:26

    Na Polos

  • 09:37

    Dee Dee

  • 09:48

    Blocuimhreacha (GS)

  • 09:55

    Is Mise (GS)

  • 10:06

    CoComelon

  • 10:10

    CoComelon

  • 10:14

    CoComelon

  • 10:17

    Daisy & Ollie (GS)

  • 10:24

    Go Buster

  • 10:28

    Go Buster

  • 10:31

    Digley & Dazey

  • 10:34

    Digley & Dazey

  • 10:40

    Ainmhithe Craiceáilte (OS & TS)

  • 11:10

    The Wonder Years (TS)

  • 11:40

    The Golden Girls (TS)

  • 12:10

    A Chef's Life (TS)

  • 12:40

    Garraí Glas (OS)

  • 13:10

    Dr. Quinn Medicine Woman (TS)

  • 14:05

    Shark Tank (TS)

  • 15:00

    Cúla 4

  • 15:02

    Daisy & Ollie (GS)

  • 15:09

    Santiago of the Seas

  • 15:33

    An Bhfuil a Fhios Agat (GS)

  • 15:49

    Nuair a Bheidh Mé Mór (GS)

  • 16:00

    Cúla 4

  • 16:02

    That's Joey

  • 16:14

    Taffy

  • 16:23

    Miraculous

  • 16:45

    Spongebob Squarepants (GS)

  • 17:00

    Mo Shaol Do Shaol (GS)

  • 17:13

    Mo Shaol Do Shaol (GS)

  • 17:27

    An Aimsir Láithreach

  • 17:30

    Na Ceithre Ráithe sna Déise (OS & TS)

  • 18:00

    The Golden Girls (TS)

  • 18:30

    The Wonder Years (TS)

  • 18:57

    An Aimsir Láithreach

  • 19:00

    Nuacht TG4

  • 19:30

    Imeall (OS & TS)

  • 20:00

    7 Lá

  • 20:30

    Ros na Rún (OS & GS)

  • 21:00

    Glór Tíre

  • 21:30

    Opry le Daniel ar Thuras (OS & TS)

  • 22:30

    Better Call Saul (TS)

  • 23:27

    An Aimsir Láithreach

  • 23:30

    Ros na Rún (OS & GS)

  • 00:00

    Fargo (TS)

  • 00:55

    Fíorscéal (OS & TS)

  • 02:00

    France 24