Skip to main content

Sceideal

What's On Now

06/08
France 24
5:30
Cúla 4 na nÓg
7:00
Olivia (GS)
7:02
Am Foghlama le Timmy Gearr
7:06
Bubu & na hUlchabháin Bheaga
7:13
Scoil Bheag Helen
7:22
School of Roars
7:34
Seó Luna
7:41
Kazoops
7:53
Dora (GS)
8:00
PJ Masks
8:25
Rev & Roll
8:37
Am Foghlama le Timmy Gearr
8:45
Seal le Timmy
8:50
Curious George (GS)
8:56
Cúla 4
9:23
Taffy
9:25
Taffy
9:32
Taffy
9:40
Sadie Sparks
9:48
Spongebob Squarepants (GS)
10:00
WAC (OS)
10:30
Little House on the Prairie (TS)
11:00
Abair Amhrán (OS)
11:55
A Chef's Life (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Murder She Wrote (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Curious George (GS)
15:02
Seal le Timmy
15:25
Rita & Crogall
15:30
PJ Masks
15:35
Ár Scéal (GS)
15:47
Cúla 4
16:00
Whiz sa Chistin (GS)
16:02
Dónall Dána (GS)
16:32
Harvey Beaks (GS)
16:44
Spongebob Squarepants (GS)
17:06
Campa Cúla4 (GS)
17:20
An Aimsir Láithreach
17:52
Domhan an Dúlra (OS & TS)
17:55
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
An Western: The Unforgiven (TS)
19:15
An Aimsir Láithreach
21:27
Fleadhfest '21 (OS & TS)
21:30
Fleadhfest '21 (OS & TS)
23:00
Scannán: Julie & Julia (TS)
00:00
France 24
02:10
07/08
France 24
5:30
Cúla 4 na nÓg
7:00
School of Roars
7:02
Kid E Cats
7:09
Olobob Top
7:14
Olly an Veain Bheag Bhán
7:19
Olly an Veain Bheag Bhán
7:24
Scéalta Scanrúla le Masha
7:29
Rita & Crogall
7:37
Kazoops
7:42
Dragain Florrie
7:49
Cúla 4
8:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
8:02
Alvinnn !!! & the Chipmunks
8:13
Thomas Edison's Secret Lab
8:25
Dónall Dána (GS)
8:38
Zak Jinks
8:50
Sicíní Spáis sa Spás
9:03
Spongebob Squarepants (GS)
9:15
Whiz sa Chistin (GS)
9:30
Naíonáin an Zú (OS)
10:00
GAA 2021
10:30
FIA European Rally Championship 2021
11:30
Murder She Wrote (TS)
12:25
Murder She Wrote (TS)
13:20
An Aimsir Láithreach
14:15
Cúla 4
14:18
Dónall Dána (GS)
14:20
Alvinnn !!! & the Chipmunks
14:32
Harvey Beaks (GS)
14:43
Sicíní Spáis sa Spás
15:05
Adventure Time
15:17
Spongebob Squarepants (GS)
15:29
Domhan an Dúlra (OS & TS)
15:55
Survivor: Edge of Extinction (OS & TS)
16:55
An Aimsir Láithreach
18:27
Nuacht TG4
18:30
GAA Beo
18:45
Laochra Gael (OS & TS)
20:55
An Aimsir Láithreach
21:27
Fleadhfest '21 (OS & TS)
21:30
Scannán: This Must Be The Place (TS)
23:00
Perpetual Grace LTD (TS)
01:15
France 24
02:20
08/08
France 24
5:30
Cúla 4 na nÓg
7:00
School of Roars
7:02
Kid E Cats
7:09
Olobob Top
7:14
Olly an Veain Bheag Bhán
7:19
Olly an Veain Bheag Bhán
7:24
Scéalta Scanrúla le Masha
7:29
Rita & Crogall
7:37
Kazoops
7:42
Dragain Florrie
7:49
Cúla 4
8:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
8:02
Alvinnn !!! & the Chipmunks
8:13
Thomas Edison's Secret Lab
8:25
Dónall Dána (GS)
8:38
Zak Jinks
8:50
Sicíní Spáis sa Spás
9:03
Spongebob Squarepants (GS)
9:15
Whiz sa Chistin (GS)
9:30
Timpeall na Tíre (OS)
10:00
Murder She Wrote (TS)
10:30
The Irish RM (TS)
11:25
Random Acts as Gaeilge (OS & TS)
12:25
An Aimsir Láithreach
12:57
Bád Eddie (OS & TS)
13:00
Scannán: His & Hers
13:30
Beidh Aonach Amárach (OS & TS)
15:05
An Bhoirinn (OS & TS)
15:35
Abair Amhrán (OS)
16:35
Scannán: Elvis on Tour (TS)
16:55
GAA GOLD
18:40
An Aimsir Láithreach
19:12
Nuacht TG4
19:15
Laochra Gael (OS & TS)
19:30
Go Gasta (OS & TS)
20:30
Fleadhfest '21 (OS & TS)
21:30
An Aimsir Láithreach
23:00
Tabú (OS & TS)
23:05
Murder She Wrote (TS)
00:10
France 24
01:05
09/08
France 24
5:30
Cúla 4 na nÓg
7:00
Olivia (GS)
7:02
Bubu & na hUlchabháin Bheaga
7:13
Scoil Bheag Helen
7:22
School of Roars
7:34
Seó Luna
7:41
Kazoops
7:53
Dora (GS)
8:00
PJ Masks
8:25
Rev & Roll
8:37
Seal le Timmy
8:50
Curious George (GS)
8:56
Cúla 4
9:23
Taffy
9:25
Taffy
9:32
Taffy
9:40
Sadie Sparks
9:48
Spongebob Squarepants (GS)
10:00
WAC (OS)
10:30
Little House on the Prairie (TS)
11:00
Abair Amhrán (OS)
11:55
A Chef's Life (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Murder She Wrote (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Curious George (GS)
15:02
Seal le Timmy
15:25
Rita & Crogall
15:30
PJ Masks
15:35
Ár Scéal (GS)
15:47
Cúla 4
16:00
GAA Cúl Camps (TS)
16:02
Dónall Dána (GS)
16:32
Harvey Beaks (GS)
16:44
Spongebob Squarepants (GS)
17:06
Campa Cúla4 (GS)
17:20
An Aimsir Láithreach
17:52
Irish Paint Magic
17:55
Glór Tíre - Rogha & Togha
18:25
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Lurgan 2K19 (OS & GS)
19:15
Madraí na nGael (OS & TS)
19:30
GAA 2021
20:00
Siar sna Seachtóidí (OS)
21:00
Scannán: The Hurt Locker (TS)
21:30
Geantraí (OS & TS)
23:55
An Aimsir Láithreach
00:27
The Bridge (OS)
00:30
Weakest Link (TS)
01:40
France 24
02:35
10/08
France 24
5:30
Cúla 4 na nÓg
7:00
Olivia (GS)
7:02
Masha agus an Béar
7:13
Scoil Bheag Helen
7:22
School of Roars
7:34
Seó Luna
7:41
Kazoops
7:53
Dora (GS)
8:00
PJ Masks
8:25
Rev & Roll
8:37
Seal le Timmy
8:48
Curious George (GS)
8:56
Cúla 4
9:23
Taffy
9:25
Taffy
9:32
Taffy
9:40
Sadie Sparks
9:48
Spongebob Squarepants (GS)
10:00
WAC (OS)
10:30
Little House on the Prairie (TS)
11:00
Abair Amhrán (OS)
11:55
A Chef's Life (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Murder She Wrote (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Curious George (GS)
15:02
Seal le Timmy
15:25
Rita & Crogall
15:30
PJ Masks
15:35
Is Mise (GS)
15:47
Cúla 4
16:00
GAA Cúl Camps (TS)
16:02
Dónall Dána (GS)
16:32
Harvey Beaks (GS)
16:44
Spongebob Squarepants (GS)
17:06
Campa Cúla4 (GS)
17:20
An Aimsir Láithreach
17:52
Bliain in Inis Mór (OS & TS)
17:55
Glór Tíre - Rogha & Togha
18:25
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Máthair (OS & TS)
19:15
Éire na Nuachtscannán (OS & TS)
20:00
Ros na Rún @ 25 (OS & TS)
20:30
Siar sna Seachtóidí (OS)
21:00
The High Kings - Opry an Iúir (OS & TS)
21:30
Keeping Faith (TS)
22:40
Keeping Faith (TS)
23:50
An Aimsir Láithreach
00:57
Fíorscéal (OS & TS)
01:00
France 24
02:05
11/08
France 24
5:30
Cúla 4 na nÓg
7:00
Olivia (GS)
7:02
Bubu & na hUlchabháin Bheaga
7:13
Scoil Bheag Helen
7:22
School of Roars
7:34
Seó Luna
7:41
Kazoops
7:53
Dora (GS)
8:00
PJ Masks
8:25
Rev & Roll
8:37
Seal le Timmy
8:50
Curious George (GS)
8:56
Cúla 4
9:23
Taffy
9:25
Taffy
9:32
Taffy
9:40
Sadie Sparks
9:48
Spongebob Squarepants (GS)
10:00
WAC (OS)
10:30
Little House on the Prairie (TS)
11:00
Abair Amhrán (OS)
11:55
A Chef's Life (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Murder She Wrote (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Curious George (GS)
15:02
Seal le Timmy
15:25
Rita & Crogall
15:30
PJ Masks
15:35
Ár Scéal (GS)
15:47
Cúla 4
16:00
GAA Cúl Camps (TS)
16:02
Dónall Dána (GS)
16:32
Harvey Beaks (GS)
16:44
Spongebob Squarepants (GS)
17:06
Campa Cúla4 (GS)
17:20
An Aimsir Láithreach
17:52
Comhrá (OS & TS)
17:55
Glór Tíre - Rogha & Togha
18:25
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Lurgan 2K19 (OS & GS)
19:15
Go Gasta (OS & TS)
19:30
Heartlands (OS & TS)
20:30
Siar sna 80idí (OS)
21:00
Tabú (OS & TS)
21:30
Perpetual Grace LTD (TS)
22:30
Survivor: Island of the Idols (OS & TS)
23:30
An Aimsir Láithreach
00:42
Weakest Link (TS)
00:45
France 24
01:40
12/08
France 24
5:30
Cúla 4 na nÓg
7:00
Olivia (GS)
7:02
Masha agus an Béar
7:13
Scoil Bheag Helen
7:22
School of Roars
7:34
Seó Luna
7:41
Kazoops
7:53
Dora (GS)
8:00
PJ Masks
8:25
Rev & Roll
8:37
Seal le Timmy
8:48
Curious George (GS)
8:56
Cúla 4
9:23
Taffy
9:25
Taffy
9:32
Taffy
9:40
Sadie Sparks
9:48
Spongebob Squarepants (GS)
10:00
WAC (OS)
10:25
Little House on the Prairie (TS)
11:00
Abair Amhrán (OS)
11:55
A Chef's Life (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Murder She Wrote (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Curious George (GS)
15:02
Seal le Timmy
15:25
Rita & Crogall
15:30
PJ Masks
15:35
Is Mise (GS)
15:47
Cúla 4
16:00
GAA Cúl Camps (TS)
16:02
Dónall Dána (GS)
16:32
Harvey Beaks (GS)
16:44
Spongebob Squarepants (GS)
17:06
Campa Cúla4 (GS)
17:20
An Aimsir Láithreach
17:52
Éire na Nuachtscannán (OS & TS)
17:55
Madraí na nGael (OS & TS)
18:25
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Abair Amhrán (OS)
19:15
Comhrá (OS & TS)
19:30
Bliain in Inis Mór (OS & TS)
20:00
Glórtha ón Imeall (OS & TS)
20:30
Siar sna 80idí (OS)
21:00
An Bhoirinn (OS & TS)
21:30
Fíorscéal (OS & TS)
22:30
An Aimsir Láithreach
23:32
Rásaí na Gaillimhe (OS & TS)
23:35
Murder She Wrote (TS)
00:20
France 24
01:15
13/08
France 24
5:30
Cúla 4 na nÓg
7:00
Olivia (GS)
7:02
Bubu & na hUlchabháin Bheaga
7:13
Scoil Bheag Helen
7:22
School of Roars
7:34
Seó Luna
7:41
Kazoops
7:53
Dora (GS)
8:00
PJ Masks
8:25
Rev & Roll
8:37
Seal le Timmy
8:50
Curious George (GS)
8:56
Cúla 4
9:23
Taffy
9:25
Taffy
9:32
Taffy
9:40
Sadie Sparks
9:48
Spongebob Squarepants (GS)
10:00
WAC (OS)
10:30
Little House on the Prairie (TS)
11:00
Abair Amhrán (OS)
11:55
A Chef's Life (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Murder She Wrote (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Curious George (GS)
15:02
Seal le Timmy
15:25
Rita & Crogall
15:30
PJ Masks
15:35
Ár Scéal (GS)
15:47
Cúla 4
16:00
GAA Cúl Camps (TS)
16:02
Dónall Dána (GS)
16:32
Harvey Beaks (GS)
16:44
Spongebob Squarepants (GS)
17:06
Campa Cúla4 (GS)
17:20
An Aimsir Láithreach
17:52
Domhan an Dúlra (OS & TS)
17:55
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
GAA Beo
19:15
An Aimsir Láithreach
21:02
An Western: The Scalphunters (TS)
21:05
Celtic Connections (OS & TS)
23:00
Scannán: The Lives of Others (OS)
00:00
France 24
02:30
14/08
France 24
5:30
Cúla 4 na nÓg
7:00
School of Roars
7:02
Kid E Cats
7:09
Olobob Top
7:14
Olly an Veain Bheag Bhán
7:19
Olly an Veain Bheag Bhán
7:24
Scéalta Scanrúla le Masha
7:29
Rita & Crogall
7:37
Kazoops
7:42
Dragain Florrie
7:49
Cúla 4
8:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
8:02
Alvinnn !!! & the Chipmunks
8:13
Thomas Edison's Secret Lab
8:25
Dónall Dána (GS)
8:38
Zak Jinks
8:50
Sicíní Spáis sa Spás
9:03
Spongebob Squarepants (GS)
9:15
Whiz sa Chistin (GS)
9:30
Naíonáin an Zú (OS)
10:00
GAA 2021
10:35
Murder She Wrote (TS)
11:35
Murder She Wrote (TS)
12:30
An Aimsir Láithreach
13:27
Peil na mBan Beo
13:30
Survivor: Island of the Idols (OS & TS)
17:45
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Paul Henry - Portráid Éireannach (OS & TS)
19:15
Opry an Iúir (OS & TS)
20:15
An Aimsir Láithreach
21:22
Scannán: Hope Springs (TS)
21:25
Rásaí na Gaillimhe (OS & TS)
23:20
Rásaí na Gaillimhe (OS & TS)
00:05
Perpetual Grace LTD (TS)
00:50
France 24
01:50
15/08
France 24
5:30
Cúla 4 na nÓg
7:00
School of Roars
7:02
Kid E Cats
7:09
Olobob Top
7:14
Olly an Veain Bheag Bhán
7:19
Olly an Veain Bheag Bhán
7:24
Scéalta Scanrúla le Masha
7:29
Rita & Crogall
7:37
Kazoops
7:42
Dragain Florrie
7:49
Cúla 4
8:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
8:02
Alvinnn !!! & the Chipmunks
8:13
Thomas Edison's Secret Lab
8:25
Dónall Dána (GS)
8:38
Zak Jinks
8:50
Sicíní Spáis sa Spás
9:03
Spongebob Squarepants (GS)
9:15
Whiz sa Chistin (GS)
9:30
Timpeall na Tíre (OS)
10:00
Murder She Wrote (TS)
10:30
The Irish RM (TS)
11:25
Lig Liom (OS & TS)
12:25
An Aimsir Láithreach
12:57
GAA Beo
13:00
Beidh Aonach Amárach (OS & TS)
15:05
An Bhoirinn (OS & TS)
15:35
Scannán: Plaza Suite (TS)
16:35
GAA GOLD
18:40
An Aimsir Láithreach
19:12
Nuacht TG4
19:15
Laochra Gael (OS & TS)
19:30
Go Gasta (OS & TS)
20:30
Sruth (OS & TS)
21:30
Geantraí (OS & TS)
22:35
Mná Díbeartha (OS & TS)
23:10
An Aimsir Láithreach
00:12
Scannán: Catch-22 (TS)
00:15
France 24
02:30