Skip to main content

Sceideal

What's On Now

21/10
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha
9:45
Ár Scéal (GS)
9:50
Is Eolaí Mé (GS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr. Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Clifford
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
Is Mise (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Taffy
16:22
Clarence
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
Na hInnealtóirí (GS)
16:55
An Aimsir Láithreach
17:27
Éadaí SOS (OS)
17:30
The Golden Girls (TS)
18:00
The Wonder Years (TS)
18:30
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Seal le Dáithí (OS & TS)
19:30
Ceol na Talún (OS & GS)
20:00
Ros na Rún (OS & GS)
20:30
Moving West (OS & TS)
21:00
Hector - Éire Nua (OS & TS)
21:30
Fíorscéal (OS & TS)
22:30
An Aimsir Láithreach
23:32
Ros na Rún (OS & GS)
23:35
Scannán: Raging Bull (TS)
00:05
Dáil Éireann
02:30
France 24
02:55
22/10
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha
9:45
Is Mise (GS)
9:50
WAC (OS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr. Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Clifford
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
Is Mise (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Taffy
16:22
Clarence
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
Sadie Sparks
16:55
Sadie Sparks
17:10
GAA Cúl Camps (OS & GS)
17:25
An Aimsir Láithreach
17:52
Domhan an Dúlra (OS & TS)
17:55
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Rugbaí Beo
19:30
An Aimsir Láithreach
21:30
An Western: Ulzana's Raid (TS)
21:33
An Fhidil Bheo - Ceol an Northern Fiddler (OS & TS)
23:30
Scannan: Star Trek (TS)
00:45
France 24
03:00
23/10
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Saol Faoi Shráid (GS)
7:32
Rev & Roll
7:44
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:55
Curious George (GS)
8:02
Bia Linn (TS)
8:25
An Siopa Ealaíne (GS)
8:40
Daisy & Ollie (GS)
8:52
Cúla 4
9:00
Dónall Dána (GS)
9:02
Pat an Madra
9:13
Sadie Sparks
9:20
Na hInnealtóirí (GS)
9:30
Naíonáin an Zú (OS & TS)
10:00
Lurgan 2K17 (GS)
10:35
GAA 2021
10:50
Little House on the Prairie (TS)
11:55
The Golden Girls (TS)
12:50
The Wonder Years (TS)
13:20
Domhan an Dúlra (OS & TS)
13:50
Red Bull Cliff Diving World Series 2021 (TS)
14:50
Survivor: Island of the Idols (OS & TS)
15:55
An Aimsir Láithreach
16:47
Rugbaí Beo
16:50
An Aimsir Láithreach
19:22
Nuacht TG4
19:25
Ar Thóir na Crown Jewels (OS & TS)
19:40
An Aimsir Láithreach
20:27
Frank Sinatra: Ol' Blue Eyes is Back
20:30
Scannán: 12 Angry Men (TS)
21:30
Hector - Éire Nua (OS & TS)
23:40
Stateless (TS)
00:40
France 24
01:45
24/10
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Saol Faoi Shráid (GS)
7:32
Rev & Roll
7:44
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:55
Curious George (GS)
8:02
Bia Linn (TS)
8:25
An Siopa Ealaíne (GS)
8:40
Daisy & Ollie (GS)
8:52
Cúla 4
9:00
Dónall Dána (GS)
9:02
Pat an Madra
9:13
Sadie Sparks
9:20
Mo Shaol Do Shaol (GS)
9:30
Mo Shaol Do Shaol (GS)
9:42
Timpeall na Tíre (OS)
10:00
Little House on the Prairie (TS)
10:30
The Irish RM (TS)
11:25
Beidh Aonach Amárach (OS & TS)
12:25
An Saol Beo (OS)
12:55
An Aimsir Láithreach
13:27
GAA Beo
13:30
GAA Beo
15:15
Laochra Gael (OS & TS)
17:20
Siar sna 00's (OS)
18:25
Abair Amhrán (OS)
18:57
An Aimsir Láithreach
19:12
Nuacht TG4
19:15
Ollchlár Ros na Rún (OS & TS)
19:30
Réalta agus Gaolta (OS & TS)
20:30
Moya (OS & TS)
21:30
Geantraí (OS & TS)
22:30
Misneach (OS & TS)
23:05
An Aimsir Láithreach
00:05
Scannán: Taking Woodstock (TS)
00:08
France 24
02:20
25/10
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
True agus Ríocht an Bhogha Ceatha (GS)
8:00
Scoil Bheag Helen
8:24
Am Foghlama le Timmy
8:36
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha
9:45
Is Mise (GS)
9:50
Na hInnealtóirí (GS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr. Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Clifford
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
Timpeall Orainn (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Pat an Madra
16:22
Taffy
16:30
BFI - Tú Féin ar an Scáileáin
16:40
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
An Aimsir Láithreach
16:55
Scannán: Akeelah and the Bee (TS)
16:57
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Moving West (OS & TS)
19:15
GAA 2021
19:45
Siar Sna 60idí (OS)
20:45
Scannán: The Aviator (TS)
21:15
Hup! (OS & TS)
00:15
An Aimsir Láithreach
00:47
The Killing (OS)
00:50
Weakest Link (TS)
02:00
France 24
02:55
26/10
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha
9:45
Ár Scéal (GS)
9:50
Is Eolaí Mé (GS)
10:00
BFI - Tú Féin ar an Scáileáin
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr. Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Clifford
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
Is Mise (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Pat an Madra
16:22
Adventure Time
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
Mo Shaol Do Shaol (GS)
16:55
Mo Shaol Do Shaol (GS)
17:10
An Aimsir Láithreach
17:27
Ceol na Talún (OS & GS)
17:30
The Golden Girls (TS)
18:00
The Wonder Years (TS)
18:30
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
An Lá a Rugadh Mé (OS & TS)
19:30
7 Lá
20:00
Ros na Rún (OS & GS)
20:30
Siar Sna 60idí (OS)
21:00
Opry le Daniel i gConnacht (OS & TS)
21:30
Why Women Kill (TS)
22:30
Ros na Rún (OS & GS)
23:25
An Aimsir Láithreach
23:55
Orange Is the New Black (TS)
23:58
Fíorscéal (OS & TS)
01:00
France 24
02:05
27/10
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha
9:45
Is Mise (GS)
9:50
Mo Shaol Do Shaol (GS)
10:00
Mo Shaol Do Shaol (GS)
10:15
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr. Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Clifford
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
An Bhfuil a Fhios Agat (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Pat an Madra
16:22
Adventure Time
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
C.L.U.B (OS & TS)
16:55
An Aimsir Láithreach
17:27
Seal le Dáithí (OS & TS)
17:30
The Golden Girls (TS)
18:00
The Wonder Years (TS)
18:30
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Réalta agus Gaolta (OS & TS)
19:30
Éadaí SOS (OS)
20:30
Siar Sna 60idí (OS)
21:00
Bloody Sunday 1920 (OS & TS)
21:30
Stateless (TS)
22:35
Survivor: Island of the Idols (OS & TS)
23:35
An Aimsir Láithreach
00:27
Weakest Link (TS)
00:30
France 24
01:25
28/10
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha
9:45
Ár Scéal (GS)
9:50
Is Eolaí Mé (GS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr. Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Clifford
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
Is Mise (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Taffy
16:22
Clarence
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
Na hInnealtóirí (GS)
16:55
An Aimsir Láithreach
17:27
Éadaí SOS (OS)
17:30
The Golden Girls (TS)
18:00
The Wonder Years (TS)
18:30
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Seal le Dáithí (OS & TS)
19:30
Ceol na Talún (OS & GS)
20:00
Ros na Rún (OS & GS)
20:30
Moving West (OS & TS)
21:00
Ceolchoirm an Oireachtais (OS & TS)
21:30
Fíorscéal (OS & TS)
23:00
An Aimsir Láithreach
00:02
Ros na Rún (OS & GS)
00:05
Scannán: Lorenzo's Oil (TS)
00:35
France 24
03:00
29/10
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Seó Luna
7:32
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:45
Masha agus an Béar
7:53
Clifford
8:00
Clifford
8:12
Scoil Bheag Helen
8:26
Daisy & Ollie (GS)
8:40
PJ Masks
8:48
Curious George (GS)
9:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
9:27
Na Polos
9:33
Blocuimhreacha
9:45
Is Mise (GS)
9:50
WAC (OS)
10:00
Cruthaím (TS)
10:30
Cruthaím (TS)
10:33
Ainmhí 999 (OS & TS)
10:40
The Wonder Years (TS)
11:10
The Golden Girls (TS)
11:40
River Cottage Australia (TS)
12:10
Garraí Glas (OS)
12:40
Dr. Quinn Medicine Woman (TS)
13:10
Weakest Link (TS)
14:05
Cúla 4 na nÓg
15:00
Clifford
15:02
Clifford
15:14
Na Polos
15:26
PJ Masks
15:37
Is Mise (GS)
15:48
Cúla 4
16:00
Mo Chlann Fhiáin (GS)
16:02
That's Joey
16:08
Taffy
16:22
Clarence
16:30
Spongebob Squarepants (GS)
16:42
Sadie Sparks
16:55
Sadie Sparks
17:10
GAA Cúl Camps (OS & GS)
17:25
An Aimsir Láithreach
17:52
Domhan an Dúlra (OS & TS)
17:55
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Seoda Bhailiúchán na Scol (OS & TS)
19:30
1916 Seachtar na Cásca (OS & TS)
20:00
An Aimsir Láithreach
21:02
An Western: The Big Country (TS)
21:05
Moya (OS & TS)
00:05
Scannán: United 93 (TS)
01:10
France 24
03:05
30/10
France 24
5:30
Cúla 4
7:00
Alvinnn !!! & the Chipmunks
7:02
ToonMarty
7:13
Pat an Madra
7:24
Cúla 4 na nÓg
7:30
Saol Faoi Shráid (GS)
7:32
Rev & Roll
7:44
Lá Le Mamó nó Daideo (GS)
7:55
Curious George (GS)
8:02
Bia Linn (TS)
8:25
An Siopa Ealaíne (GS)
8:40
Daisy & Ollie (GS)
8:52
Cúla 4
9:00
Dónall Dána (GS)
9:02
Pat an Madra
9:13
Sadie Sparks
9:20
Na hInnealtóirí (GS)
9:30
Naíonáin an Zú (OS & TS)
10:00
WAC (OS)
10:35
GAA 2021
11:05
Little House on the Prairie (TS)
12:05
The Golden Girls (TS)
13:00
The Wonder Years (TS)
13:30
Domhan an Dúlra (OS & TS)
14:00
Cúla 4
15:00
Curious George - Oíche Shamhna na dTaibhsí
15:02
Room on the Broom (GS)
16:00
Aifric (OS)
16:30
Survivor: Island of the Idols (OS & TS)
17:00
An Aimsir Láithreach
17:52
Opry le Daniel i gConnacht (OS & TS)
17:55
An Aimsir Láithreach
18:57
Nuacht TG4
19:00
Sacar na mBan Beo
19:15
Ceolchoirm an Oireachtais (OS & TS)
21:30
An Aimsir Láithreach
23:02
Scannán: Escape from Alcatraz (TS)
23:05
Stateless (TS)
01:10
France 24
02:15