Baile » Léiriúchán » Lucht Féachana TG4

An tSeachtain seo Caite - 09.02.15 - 15.02.15


Ainm na gClárMeán
000
Aimsiú
000
Scair


GAA Beo - Corcaigh v Cill Chainnigh132.9133.311.5
GAA Beo - Áth Cliath v Tiobraid Árann130355.213.9
GAA Beo - Sleacht Néill v Aibhistín de Staic126365.611.0
GAA Beo - Port Láirge v Luimneach111.7116.89.2
Glór Tíre68.4119.26.4
Laochra Gael62.6118.44.5
GAA Beo - Cora Finne v Naomh Uinseann 60.6187.68.7
Public Enemies51.5285.24.8
Rugbaí Beo47.680.33.1
Guns of the Magnificent Seven46.7226.63.4

 


An tSeachtain Roimhe - 02.08.15 - 08.02.15


GAA Beo - Muineachán v Corcaigh109.4295.111.8
GAA Beo - Maigh Eo v Tír Eoghain99.7311.313.6
GAA Beo - Áth Cliath v Dún na nGall86.7122.98.1
GAA Beo - An Mhí v Cill Dara86.1103.47.4
Glór Tíre61145.65.9
Glór Tíre38.8122.32.8
Return of the Seven37.8167.72.5
The Boat That Rocked34.22403.0
Clann Feirm Factor32.687.81.9
GAA Beo - Baile Héil v Gort Inse Guaire28.8153.73.2


Foinse: TAM Ireland, Nielsen TV Audience Measurement Ireland

09.02.15 - 15.02.15


TG41.9


RTÉ One19.3
RTÉ28.6
TV37.4
UTV Ireland6.0
BBC One3.7
3e2.6
Channel 4 Ireland1.3
BBC Two1.3
Sky Sports News HQ1.2
Sky 11.0
E40.8
Comedy Central0.8
More40.7
UTV0.7
Sky News0.6
Sky Living0.6
Nick Jr0.6
RTÉ One + 10.6
TLC0.6
RTÉjr0.6
At The Races0.5
Discovery Ireland0.5
Alibi0.5
Universal Channel Ireland0.5
Eile37.1
Níl TG4 freagrach as an ábhar ar Shuíomh Gréasáin seachtrach ar bith