Baile » Léiriúchán » Lucht Féachana TG4

An tSeachtain seo Caite - 07.04.14 - 13.04.14


Ainm na gClárMeán
000
Aimsiú
000
Scair


GAA Beo - Áth Cliath v Corcaigh226.6462.324.5
GAA Beo - Doire v Maigh Eo132.9362.916.8
Rugbaí Beo - Mumha v Glasgow Warriors99330.88.3
Laochra Gael80.9149.98.1
Glór Tíre55.9117.55.7
Wings of the Dove43.8224.73.6
The Indian Fighter42.2160.73.0
Glór Tíre36.299.52.5
IRB Sevens Rugby31.864.22.6
GAA Beo - CC Corn Uí Ógáin31.11054.8

 


An tSeachtain Roimhe - 31.03.14 - 06.04.14


GAA Beo - Tír Eoghain v Áth Cliath12835316.5
GAA Beo - Ciarraí v Corcaigh121.4240.412.4
Rugbaí Corn Heineken - Mumha v Toulouse82.4227.25.8
Rugbaí Corn Heineken - Toulon v Laighin61.3214.43.9
Glór Tíre59.2153.25.6
Life as We Know It55.1284.14.6
Rugbaí Corn Heineken - Ulaidh v Saracens52.1131.64.1
GAA Beo - CC Corn an Chrócaigh40.8164.84.3
FAI Junior Cup36.199.75.6
Glór Tíre35.4106.22.6


Foinse: TAM Ireland, Nielsen TV Audience Measurement Ireland

07.04.14 - 13.04.14


TG42.4


RTÉ One20.5
TV310.0
RTÉ Two5.8
BBC One3.8
UTV3.1
BBC Two2.0
3e1.9
Channel 41.6
Sky11.2
Sky News1.1
Sky Sports 11.1
Nick Jr 20.8
Sky Living0.7
E40.6
More40.6
Nick Jr0.6
Comedy Central0.5
Discovery Ireland0.5
Setanta Ireland0.5
Eile40.7
Níl TG4 freagrach as an ábhar ar Shuíomh Gréasáin seachtrach ar bith