Baile » Léiriúchán » Lucht Féachana TG4

An tSeachtain seo Caite - 08.12.14 - 14.12.14


Ainm na gClárMeán
000
Aimsiú
000
Scair


GAA Beo - Gort Inse Guaire v Port Omna81.7165.68.8
GAA Beo - Naomh Uinseann v Ród75.3222.49.0
Opry an Iúir57.81306.0
Whiteout47.3203.43.5
Invitation to a Gunfighter45.9195.33.1
Rugbaí - Craobh na hEorpa37.1147.34.4
Ros na Rún35.169.32.4
Bosca Ceoil34.188.12.3
Fíorscéal32.71213.0
An Jig Gig31.6109.81.7

 


An tSeachtain Roimhe - 01.12.14 - 07.12.14


GAA Beo - CC Iomána Laighean97258.512.6
Cluichí na Bliana - Loch Garman v An Clár49.9111.65.0
Opry an Iúir49.5131.34.8
An Jig Gig47.61182.7
Rugbaí - Craobh na hEorpa44.1149.54.4
Seachtain na Rásaí37.787.72.1
Blue Valentine35.7285.33.0
Bosca Ceoil31.361.61.8
An Lá a Rugadh Mé31.373.11.9
Dornálaíocht Beo28.9279.11.9


Foinse: TAM Ireland, Nielsen TV Audience Measurement Ireland

08.12.14 - 14.12.14


TG41.5


RTÉ One19.7
TV312.6
RTÉ25.1
UTV3.3
BBC One3.3
3e2.8
Channel 4 Ireland1.5
Sky Sports 11.4
BBC Two1.2
Sky Sports News HQ1.0
Sky10.9
E40.8
RTÉjr0.8
Nick Jr0.7
Comedy Central0.7
RTÉ One + 10.6
More40.6
Universal Channel Ireland0.6
Sky News0.5
Eile40.4
Níl TG4 freagrach as an ábhar ar Shuíomh Gréasáin seachtrach ar bith