Baile » Léiriúchán » Lucht Féachana TG4

An tSeachtain seo Caite - 13.10.14 - 19.10.14


Ainm na gClárMeán
000
Aimsiú
000
Scair


Glór Tíre Rogha80107.58.0
GAA Beo - Cluiche Ceannais Peile Mhaigh Eo62.6206.38.1
GAA Beo - Cluiche Ceannais Iomana Luimnigh57.1157.46.3
Filleadh ar an Teampall Mór52.8156.24.1
A Little Bit Showband52.7102.46.7
Ceol na n-Oileán41.197.93.5
Rugbaí - Craobh na hEorpa39.5148.43.4
Bosca Ceoil34.584.62.2
An Jig Gig33.11142.0
Searching for Bobby Fischer31.9176.92.8

 


An tSeachtain Roimhe - 06.10.14 - 12.10.14


Rugbaí Beo - Mumha v Scarlets91.1367.56.9
A Little Bit Showband73.2133.78.5
GAA Beo - Cluiche Ceannais Peile Uíbh Fhailí67.6191.110.8
Glór Tíre Rogha58.795.35.6
Tunnel Tigers Thír Chonaill53.6144.34.2
GAA Beo - Cluiche Ceannais Iomána Chorcaí47.6123.15.5
The Butchers Wife42.8242.63.8
An Jig Gig39150.62.4
Top of the Lake33.5105.64.2
Bosca Ceoil26.364.41.7


Foinse: TAM Ireland, Nielsen TV Audience Measurement Ireland

13.10.14 - 19.10.14


TG41.4


RTÉ One20.5
TV311.8
RTÉ26.5
BBC One3.7
3e2.5
UTV2.5
BBC Two1.3
Channel 4 Ireland1.2
Sky Sports News HQ1.1
Comedy Central0.9
Sky News0.8
Sky10.8
More40.8
E40.7
RTÉjr0.6
Sky Sports 10.6
Sky Living0.6
Nick Jr0.5
Dave0.5
Eile40.7
Níl TG4 freagrach as an ábhar ar Shuíomh Gréasáin seachtrach ar bith