Baile » Léiriúchán » Lucht Féachana TG4

An tSeachtain seo Caite - 11.08.14 - 17.08.14


Ainm na gClárMeán
000
Aimsiú
000
Scair


Rugbaí na mBan Beo - Éire v Sasana139.1477.417.5
GAA Beo - Luimneach v Gaillimh (CLC Mionúr)9929613.1
Fleadh TV (Aoine)79.5276.27.2
Fleadh TV (Domhnach)62.73464.9
Fleadh TV (Satharn)59.4285.54.7
The Foster & Allen Show59.491.25.6
Two Family House50228.84.2
Peil na mBan Beo - Corcaigh v Maigh Eo46.5170.54.7
Siar an Bóthar43.674.95.9
Tomás Ó Fiaich - Cúram agus Conspóid40.2133.63.3

 


An tSeachtain Roimhe - 04.08.14 - 10.08.14


GAA Beo - Cill Chainnigh v Port Láirge (CLC Mionúr)109.3375.714.0
Heartbreak Ridge64.5352.46.0
Hang 'Em High60.12535.2
The Foster & Allen Show53.6108.94.6
Rugbaí na mBan Beo - Éire v An Chasacstáin49.5141.910.9
Peil na mBan Beo - Gaillimh v Corcaigh (CC Mionúr)46.7122.84.6
Croí an Cheantair43.489.53.5
Rugbaí na mBan Beo - Éire v Nua-Shéalainn43.2251.85.2
The Foster & Allen Show36.787.72.8
Peil na mBan Beo - Muineachán v Tír Eoghain31148.44.7


Foinse: TAM Ireland, Nielsen TV Audience Measurement Ireland

11.08.14 - 17.08.14


TG42.6


RTÉ One15.4
TV39.6
RTÉ Two6.9
BBC One3.4
3e2.6
UTV2.4
Sky Sports News1.5
BBC Two1.5
Channel 41.4
Sky11.3
Sky Sports 11.2
Sky News1.0
Nicktoons0.8
Nick Jr0.7
Comedy Central0.7
E40.7
Sky Living0.6
Discovery Ireland0.6
More40.6
Eile44.5
Níl TG4 freagrach as an ábhar ar Shuíomh Gréasáin seachtrach ar bith