Baile » Léiriúchán » Lucht Féachana TG4

An tSeachtain seo Caite - 24.12.14 - 01.01.15


Ainm na gClárMeán
000
Aimsiú
000
Scair


Rugbaí Beo - Mumha v Laighin192.9503.514.0
Rugbaí Beo - Connachta v Mumha175.9505.412.8
Séamus Begley agus a Chairde89.2200.45.7
Meet the Fockers83.3359.15.6
Liam Clancy, Mo Chara80.2265.34.8
Ceol Daniel70.2145.34.9
Shaskeen, 40 Bliain Faoi Bhláth69175.24.9
Mary O'Hara64.4214.44.1
The Priests in Concert at Armagh Cathedral63.6165.24.4
Neil Simon's The Odd Couple II59231.54.8

 


An tSeachtain Roimhe - 24.12.13 - 01.01.14


Rugbaí Beo - Mumha v Connachta154.7570.69.5
Tommy Fleming, Live at St. Patrick's Cathedral124.936310.7
Páidí Ó Sé - Rí an Pharóiste124.2222.47.3
Séan Ó Sé105.7233.86.5
Ceol Daniel86.8207.35.6
Siar an Bóthar85126.45.5
The Session: The Pogues & The Dubliners82.6197.412.5
Ceol Johnny Cash81.9213.94.7
The Foster & Allen Christmas Show73158.24.6
Geantraí na Nollag72.1210.93.8


Foinse: TAM Ireland, Nielsen TV Audience Measurement Ireland

24.12.14 - 01.01.15


TG42.8


RTÉ One17.7
TV38.5
RTÉ27.9
BBC One3.8
3e3.3
UTV2.3
BBC Two1.8
Channel 4 Ireland1.6
Sky Sports News HQ1.0
Sky 10.8
Sky Sports 10.8
E40.8
More40.7
Comedy Central0.7
Sky News0.6
RTÉjr0.6
RTÉ One + 10.6
Nick Jr0.6
Sky Sports 30.6
GOLD0.6
Dave0.5
Sky Living0.5
E4 +10.5
At The Races0.4
Eile40.0
Níl TG4 freagrach as an ábhar ar Shuíomh Gréasáin seachtrach ar bith