Baile » Léiriúchán » Lucht Féachana TG4

An tSeachtain seo Caite - 01.09.14 - 07.09.14


Ainm na gClárMeán
000
Aimsiú
000
Scair


GAA Beo - CC Mionúir - Cill Chainnigh v Luimneach134.9370.418.7
Rugbaí Beo - Mumha v Dún Éideann84.3332.86.7
The Foster & Allen Show57.285.75.1
Take this Waltz37.8221.33.4
Peil na mBan Beo - Corcaigh v Ard Mhacha31.6118.46.1
La Vuelta: Súil Siar an Lae30.697.33.4
Peann le Pár26.686.52.0
Ros na Rún23.4391.8
Motorsport Ireland22.338.43.5
Cluiche Ceannais Iomána 201422.193.31.6

 


An tSeachtain Roimhe - 25.08.14 - 31.08.14


GAA Beo - CLC Mionúir - Dún na nGall v Áth Cliath143.9411.819.3
The Good The Bad and The Ugly65.2322.77.2
Peil na mBan Beo - Áth Cliath v Gaillimh46.6169.75.7
The Foster & Allen Show4694.83.2
The Foster & Allen Show42.891.93.7
Closer42.4212.33.3
Geantraí36.589.12.9
Na Redlegs: Sclábhaithe Siúcra na hÉireann34.7119.22.5
An GAA31.576.42.5
Fuaimrian Mo Shaoil28.842.62.3


Foinse: TAM Ireland, Nielsen TV Audience Measurement Ireland

01.09.14 - 07.09.14


TG41.8


RTÉ One20.5
TV311.0
RTÉ Two6.0
BBC One3.0
UTV2.4
3e2.3
Sky Sports News HQ1.7
Channel 41.5
BBC Two1.2
Sky11.2
Comedy Central0.9
Sky News0.8
E40.7
Nicktoons0.7
More40.6
Nick Jr0.6
Sky Living0.6
Sky Sports 40.6
Challenge0.5
Eile41.4
Níl TG4 freagrach as an ábhar ar Shuíomh Gréasáin seachtrach ar bith